Etykieta pętlowa L1 38 x 250 mm bez końcówki (1250szt.)
1 093,42 zł brutto
888,96 zł netto
P/N: 3031 ETYKIETA WTYKANA L1 52 X 135 MM (2500SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 1 382,52 zł |
| od 5 szt. | 1 257,89 zł (-5%) |
Wykonana z materiału jednostronnie laminowanego, nie zalecana do drukarek OKI serii C5000.
| Numer Produktu (P/N) | 3578 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 52 mm |
| Długość | 135 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 10 |
| Ilość etykiet w kartonie | 2500 |
| cena jednej etykiety | 0,48 zł |
| Materiał | Polimer (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
| Waga kartonu | 3,8 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.