ETYKIETA PęTLOWA TT 20 X 300 MM – ROLKA 1000
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 132,84 zł |
| od 5 szt. | 114,00 zł (-5%) |
Etykiety w rolkach z regulowanym obwodzie pętli od 80 do 160mm, przeznaczone do zadruku na drukarkach termotransferowych przemysłowych, w których fotokomórka – czujnik odstępu etykiet nie może być umieszczony na stałe, powinien być przesuwny, tak by go umieścić w odpowiednim miejscu. Aby wydruk był trwały należy używać taśm/folii żywicznych.
Sposób zakładania na filmie
| Numer Produktu (P/N) | PP20x300-1 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 20 mm |
| Długość | 300 mm |
| Obwód pętli | 80 do 160 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 1000 |
| cena jednej etykiety | 0,15 zł |
| Materiał | PP 150 (um) |
| Typ zadruku | Termotransferowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.