ETYKIETA PęTLOWA TT 17 X 250 MM – ROLKA 1000
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 83,66 zł (-5%) |
| od 10 szt. | 102,83 zł |
Etykiety w rolkach na gilzie 1″-3″, przeznaczone do zadruku na drukarkach termotransferowych nabiurkowych i przemysłowych, w których fotokomórka – czujnik odstępu etykiet nie może być umieszczony na stałe, powinien być przesuwny, tak by go umieścić w odpowiednim miejscu. Aby wydruk był trwały należy używać taśm/folii żywicznych.
W sterowniku drukarki należy ustawić najniższą prędkość oraz w typie nośnika wybrać etykiety z czarnym znacznikiem i czujnik ustawić na kółko, ewentualnie można wybrać papier ciągły (continous) i długość 250mm.
| Numer Produktu (P/N) | Pp17x250-1000 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 17 mm |
| Długość | 250 mm |
| Obwód pętli | 50 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 6 |
| Ilość etykiet w kartonie | 1000 |
| cena jednej etykiety | 0,09 zł |
| Materiał | PP 150 (um) |
| Typ zadruku | Termotransferowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.