TAśMA (FOLIA) TERMOTRANSFEROWA WOSKOWO-żYWICZNA PREMIUM 55 MM 300M
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 29,55 zł (-5%) |
| od 10 szt. | 34,44 zł |
| od 30 szt. | 30,50 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet samoprzylepnych z paieru powlekanego oraz foliowych, pętlowych i wtykanych z tworzyw sztucznych PP, PE, PCV, idealnie nadaje sie do stosowania w trudnych warunkach. Ma podobne zastosowanie jak taśma żywiczna, natomiast przy wyższych temperaturach zawnętrznych może się rozmazywać (ścierać) przy potarciu.
Długość: 300 m Szerokość: 55 mm, gilza 1″, OUT. Temperatura topnienia 85 C
Do drukarek TOSHIBA serii B-443 i B-SV4T, ZEBRA 110XilllPlus, 110Xi4, 105SL, Z4000, 2746e, S600, 140XilllPlus, 140Xi4, R4MPlus, S4M, Z4MPlus, ZM400, Z4M, 170XilllPlus, R170Xi, 170Xi4, ZM600, Z6MPlus, 170PAX3, 170PAX4, Z4000, Z6000, 220XiIIIPlus, 220Xi4, Printronix T4204, T5204, T5206, T5304, T5306, T4M, SL4M, SL5204, SL5206, SL5304 & SL5306 , GODEX EZ2250i, G500, RT700, RT730, AVERY AP 5.4, AP 4.4, AP 7t, Citizen CLP-621, CLP-2001, CLP-6001, CLP-6002, CLP-6401, CLP-4081, CLP-4081R, CLP-4121, CLP-7001, CLP-7002, CLP-7201e, CLP-7202e, CLP-7401, CLP-8301, SATO CL4NX, CL6NX, CABA4+, A6+, TSC TTP 2410M, TTP 346M, TTP 246M Plus, TTP 344M Plus, TTP 246M Pro, TTP 644M, TTP 244, TTP 245, TTP 342, TTP 343, TTP 247, TTP 342, TTP 345, Bixolon SLP-T400 / T400E, SLP-T403 / T403E, SLP-D400 / D400E, SLP-D403 / D403E
| Numer Produktu (P/N) | B4430055203 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 55 mm |
| Długość | 300 m |
| średnica gilzy: | 1 cal - 25.4 mm |
| rodzaj taśmy: | woskowo-zywiczna Premium |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.