Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 52,5 x 29,7 mm (1000szt)
153,53 zł brutto
124,82 zł netto
P/N: 4684 ETYKIETA PęTLOWA L1 19 X 210 MM (350SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 116,18 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu.
Opis materiałów <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3066-25 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 19 mm |
| Długość | 210 mm |
| Obwód pętli | 4,6 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 14 |
| Ilość etykiet w kartonie | 350 |
| cena jednej etykiety | 0,29 zł |
| Materiał | Polimer (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.