TAśMA (FOLIA) TERMOTRANSFEROWA żYWICZNA 40 MM 74M
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 11,00 zł (-5%) |
| od 20 szt. | 12,82 zł |
| od 40 szt. | 11,39 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet samoprzylepnych, pętlowych i wtykanych z tworzyw sztucznych PP, PE, PCV oraz foliowych, idealnie nadaje sie do stosowania w warunkach ekstremalnych, np. do znakowania srodków trwalych. Z powodu unikalnej odpornosci na ścieranie, wysokie temperatury i dzialanie większości rozpuszczalników, znajduje zastosowanie m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, technicznym i farmaceutycznym.
Długość: 74 m Szerokość: 40 mm, gilza 1/2″, OUT. Temperatura topnienia 110 C
Do drukarek:
Toshiba serii B-EV4T, Eltron TLP-2242, TLP-2642, TLP-2742, TLP-2844 , TLP-3642, TLP-3742, RJS TTP-142, Sato CT400, CT410, CX200TT, CX208, CX212, CT408i, CT412i, CT424i, Zebra TLP 2844, GK420T, GX420T, GX430T, TLP-2742, TLP-3742, T402, T450, Tomcat, TLP-2844, TLP-2844z, TLP-3824, TLP-3842, Bixolon SLP-TX420 / TX420E, SLP-TX423 / TX423E, SLP-T400 / T400E, SLP-T403 / T403E, SLP-D400 / D400E, SLP-D403 / D403E, Argox OS-214, OS-2140, OS-2140D,​
(zamiennik taśm 03200GS06407, 800132-201, 12SCT4201)
| Numer Produktu (P/N) | BEV07040302 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 40 mm |
| Długość | 74 m |
| średnica gilzy: | 0.5 cala - 12.7 mm |
| rodzaj taśmy: | zywiczna |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.