TAśMA (FOLIA) TERMOTRANSFEROWA żYWICZNA 110 MM 150M SREBRNA/ZłOTA
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 209,52 zł (-5%) |
| od 10 szt. | 257,07 zł |
| od 30 szt. | 244,22 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet tekstylnych (satyna i nylon) oraz samoprzylepnych z tworzyw sztucznych PP, PE oraz foliowych, idealnie nadaje sie do stosowania w warunkach ekstremalnych. Nadruk jest wysokiej jakości o unikalnej odpornosci na ścieranie, zarysowania, wysokie temperatury oraz dzialanie większości rozpuszczalników i substancji chemicznych.
Długość: 150 m Szerokość: 110 mm, gilza 1″, OUT. Temperatura topnienia 110 C
Dostępne kolory: srebrny, jasne złoto i stare złoto.
Do drukarek:
TOSHIBA serii B-443 i B-SV4T
ZEBRA 110XilllPlus, 110Xi4, 105SL, Z4000, 2746e, S600, 140XilllPlus, 140Xi4, R4MPlus, S4M, Z4MPlus, ZM400, Z4M, 170XilllPlus, R170Xi, 170Xi4, ZM600, Z6MPlus, 170PAX3, 170PAX4, Z4000, Z6000, 220XiIIIPlus, 220Xi4
Printronix T4204, T5204, T5206, T5304, T5306, T4M, SL4M, SL5204, SL5206, SL5304 & SL5306
GODEX EZ2250i, G500, G300, RT700, RT730
AVERY AP 5.4, AP 4.4, AP 7t
Citizen CLP-621, CLP-2001, CLP-6001, CLP-6002, CLP-6401, CLP-4081, CLP-4081R, CLP-4121, CLP-7001, CLP-7002, CLP-7201e, CLP-7202e, CLP-7401, CLP-8301
SATO CL4NX, CL6NX
CAB A4+, A6+
TSC TTP 2410M, TTP 346M, TTP 246M Plus, TTP 344M Plus, TTP 246M Pro, TTP 644M, TTP 244, TTP 245, TTP 342, TTP 343, TTP 247, TTP 342, TTP 345, Bixolon SLP-T400 / T400E, SLP-T403 / T403E, SLP-D400 / D400E, SLP-D403 / D403E
| Numer Produktu (P/N) | S4415110302 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 110 mm |
| Długość | 150 m |
| średnica gilzy: | 1 cal - 25.4 mm |
| rodzaj taśmy: | zywiczna kolorowa |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.