Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 66 x 33,80 mm (600szt)
153,53 zł brutto
124,82 zł netto
P/N: 4681 ETYKIETA PęTLOWA TT 33 X 254MM – ROLKA 1500
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 202,95 zł |
| od 5 szt. | 164,66 zł (-5%) |
| od 20 szt. | 191,51 zł |
Etykiety w rolkach przeznaczone do zadruku na drukarkach termotransferowych biurowych i przemysłowych, w których fotokomórka – czujnik odstępu etykiet nie może być umieszczony na stałe, powinien być przesuwny, tak by go umieścić w odpowiednim miejscu. Aby wydruk był trwały należy używać taśm/folii żywicznych.
| Numer Produktu (P/N) | PP33x254-1,5 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 33 mm |
| Długość | 254 mm |
| Obwód pętli | 75 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 3 |
| Ilość etykiet w kartonie | 1500 |
| cena jednej etykiety | 0,12 |
| Materiał | PP 150 (um) |
| Typ zadruku | Termotransferowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.