ETYKIETA WIESZANA L1 70 X 99 MM (2250SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 991,38 zł |
| od 5 szt. | 838,63 zł (-5%) |
Etykieta o wysokiej trwałości zadruku (do 2 sezonów).
| Numer Produktu (P/N) | 3040 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 70 mm |
| Długość | 99 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 9 |
| Ilość etykiet w kartonie | 2250 |
| cena jednej etykiety | 0.38 zł |
| Materiał | Polimer (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
| Waga kartonu | 4 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.