ETYKIETA PęTLOWA L1 38 X 250 MM BEZ KOńCóWKI (1250SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 969,24 zł |
| od 5 szt. | 844,51 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu. Wersja z bez oddzieralnej końcówki.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3031 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 38 mm |
| Długość | 250 mm |
| Obwód pętli | 6,3 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 5 |
| Ilość etykiet w kartonie | 1250 |
| cena jednej etykiety | 0,58 zł |
| Materiał | Polimer 280 (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | z dwóch stron |
| Waga kartonu | 3,06 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.