Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 210 x 148 mm (50szt)
153,74 zł brutto
124,99 zł netto
P/N: 4683 ETYKIETA PęTLOWA L1 38 X 250 MM (1250SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 984,00 zł |
| od 5 szt. | 867,00 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety obustronnie żółte o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu. Wersja z oddzieralną końcówką.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3001Y |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 38 mm |
| Długość | 250 mm |
| Obwód pętli | 6,3 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 5 |
| Ilość etykiet w kartonie | 1250 |
| cena jednej etykiety | 0,64 zł |
| Materiał | Polimer 280 (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | z dwóch stron |
| Waga kartonu | 3,06 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.