Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 97 x 42,3 mm (300szt)
153,53 zł brutto
124,82 zł netto
P/N: 4682 ETYKIETA PęTLOWA L2 19 X 210 MM (3500SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 1 145,13 zł |
| od 5 szt. | 1 041,11 zł (-5%) |
Ekonomiczna etykieta do laserowego zadruku kolorowego, trwałość 1-2 miesiące.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 4166 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 19 mm |
| Długość | 210 mm |
| Obwód pętli | 4,6 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 14 |
| Ilość etykiet w kartonie | 3500 |
| cena jednej etykiety | 0,21 zł |
| Materiał | Poliester 125 (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
| Waga kartonu | 2,30 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.