ETYKIETA WTYKANA L1 52 X 135 MM (2500SZT.) POłYSK
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 1 451,40 zł |
| od 5 szt. | 1 319,77 zł (-5%) |
Wykonana z materiału błyszczącego, jednostronnie laminowanego, nie zalecana do drukarek OKI serii C5000.
| Numer Produktu (P/N) | 3578G |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 52 mm |
| Długość | 135 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 10 |
| Ilość etykiet w kartonie | 2500 |
| cena jednej etykiety | 0,50 zł |
| Materiał | Polimer (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
| Waga kartonu | 3,8 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.