TAśMA TERMOTRANSFEROWA żYWICZNA 220MM 300M BLACK – TOSHIBA KRAWęDZIOWA
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 228,00 zł (-5%) |
| od 10 szt. | 280,44 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet z tworzyw sztucznych, idealnie nadaje sie do stosowania w warunkach ekstremalnych, np. do znakowania srodków trwalych, z powodu unikalnej odpornosci na ścieranie i dzialanie większości rozpuszczalników.Pasuje do drukarek krawędziowych Toshiba B-872, B-882, B-SX8
Długość: 300 mSzerokość: 220 mm
| Numer Produktu (P/N) | BX730220AS1 |
|---|---|
| Producent | Toshiba |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 220 mm |
| Długość | 300 m |
| średnica gilzy: | 1 cal - 25.4 mm |
| rodzaj taśmy: | zywiczna |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.