TAśMA TERMOTRANSFEROWA WOSKOWA 95 MM 300M BLACK – TOSHIBA
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 37,68 zł (-5%) |
| od 20 szt. | 46,35 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet papierowych wszystkich rodzajów. Nadruk taką kalką jest mało trwały i mniej odporny na ścieranie.Pasuje do:Toshiba B-443, B-SV4T, ZEBRA S4M, ZM400, ZM600, 105SL, S600, Z4Mplus, Z6Mplus, 2746e, 2684, 110XilllPlus, 140XilllPlus, 170XilllPlus, 220XilllPlus, CITIZEN CLP-621, CLP-631, SATO CL408e, AVERY AP 4.4, Printronix T4M, Eltron TLP 2046 i inne
Długość: 300 mSzerokość: 95 mm
| Numer Produktu (P/N) | B4430095AW3 |
|---|---|
| Producent | Toshiba |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 95 mm |
| Długość | 300 m |
| średnica gilzy: | 1 cal - 25.4 mm |
| rodzaj taśmy: | woskowa |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.