Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 97 x 42,3 mm (300szt)
153,53 zł brutto
124,82 zł netto
P/N: 4682 ETYKIETA PREZENTACYJNA L1 A6 105 X 148 MM (4)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 4,32 zł (-5%) |
| od 1250 szt. | 3,89 zł |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku
| Numer Produktu (P/N) | 3042 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | arkusz |
| Szerokość | 105 mm |
| Długość | 148 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 4 |
| Ilość etykiet w kartonie | 1000 |
| cena jednej etykiety | 1.02 zł |
| Materiał | Polimer (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
| Waga kartonu | 3.65 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.