Etykieta samoprzylepna 85 x 54 mm (rozmiar karty magnet. 10 szt.)
8,40 zł brutto
6,83 zł netto
P/N: 3057K ETYKIETA PęTLOWA L1 50 X 250 MM (1000SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 928,65 zł |
| od 5 szt. | 914,09 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu. Wersja z oddzieralną końcówką.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3022 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 50 mm |
| Długość | 250 mm |
| Obwód pętli | 6 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 4 |
| Ilość etykiet w kartonie | 1000 |
| cena jednej etykiety | 0,79 zl |
| Materiał | Polimer 280 (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
| Waga kartonu | 3,06 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.