Etykieta samoprzylepna TT 50,8 x 50,8 mm - rolka 2000
81,18 zł brutto
66,00 zł netto
P/N: PP50,8x50,8/2-2 ETYKIETA PęTLOWA L1 20 X 210 MM BEZ KOńCóWKI (250SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 77,09 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu.
Rodzaje materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3096-25 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 20 mm |
| Długość | 210 mm |
| Obwód pętli | 7,2 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 10 |
| Ilość etykiet w kartonie | 250 |
| cena jednej etykiety | 0,27 zł |
| Materiał | Polimer (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.