Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 52,5 x 29,7 mm (1000szt)
153,53 zł brutto
124,82 zł netto
P/N: 4684 BANER PODłOGOWY L1 215 X 1200 MM, SAMOPRZYLEPNY 50 SZT.
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 629,76 zł |
| od 5 szt. | 709,35 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, odporne na czynniki atmosferyczne i ścieranie. Przeznaczone głównie jako banery podłogowe.
| Numer Produktu (P/N) | 3037W |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | sztuka |
| Szerokość | 215 mm |
| Długość | 1200 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 1 |
| Ilość etykiet w kartonie | 50 |
| cena jednej etykiety | 13 zł zł |
| Materiał | Polimer (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.