TAśMA TERMOTRANSFEROWA żYWICZNA 76MM 600M BLACK – TOSHIBA KRAWęDZIOWA
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 157,25 zł (-5%) |
| od 10 szt. | 193,42 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet z tworzyw sztucznych, idealnie nadaje sie do stosowania w warunkach ekstremalnych, np. do znakowania srodków trwalych, z powodu unikalnej odpornosci na ścieranie i dzialanie większości rozpuszczalników.Pasuje do drukarek krawędziowych Toshiba B-372, B-472, B-482, B-492, B-572, B-SX4, B-SX5
Długość: 600 mSzerokość: 76 mm
| Numer Produktu (P/N) | BX760076AS1 |
|---|---|
| Producent | Toshiba |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 83 mm |
| Długość | 600 m |
| średnica gilzy: | 1 cal - 25.4 mm |
| rodzaj taśmy: | zywiczna |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.