TAśMA TERMOTRANSFEROWA żYWICZNA 110 MM 300M BLACK – TOSHIBA
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 118,92 zł (-5%) |
| od 10 szt. | 146,37 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet samoprzylepnych i wtykanych z tworzyw sztucznych, idealnie nadaje sie do stosowania w warunkach ekstremalnych, np. do znakowania srodków trwalych, z powodu unikalnej odpornosci na ścieranie i dzialanie większości rozpuszczalników.Pasuje do:Toshiba B-443, B-SV4T, ZEBRA S4M, ZM400, ZM600, 105SL, S600, Z4Mplus, Z6Mplus, 2746e, 2684, 110XilllPlus, 140XilllPlus, 170XilllPlus, 220XilllPlus, CITIZEN CLP-621, CLP-631, SATO CL408e, AVERY AP 4.4, Printronix T4M, Eltron TLP 2046 i inne
Długość: 300 mSzerokość: 110 mm
| Numer Produktu (P/N) | B4430110AS1 |
|---|---|
| Producent | Toshiba |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 110 mm |
| Długość | 300 m |
| średnica gilzy: | 1 cal - 25.4 mm |
| rodzaj taśmy: | zywiczna |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.