Etykieta pętlowa L1 35 x 297 mm większa pętla (1500szt.)
1 210,02 zł brutto
983,76 zł netto
P/N: 3073 ETYKIETA WTYKANA L1 27 X 160 MM (1750SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 738,00 zł |
| od 5 szt. | 637,97 zł (-5%) |
Wykonana z materiału jednostronnie laminowanego, nie zalecana do drukarek OKI serii C5000.
| Numer Produktu (P/N) | 3505 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 27 mm |
| Długość | 160 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 7 |
| Ilość etykiet w kartonie | 1750 |
| cena jednej etykiety | 0,35 zł zł |
| Materiał | Polimer (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
| Waga kartonu | 3,8 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.