TAśMA (FOLIA) TERMOTRANSFEROWA WOSKOWA PREMIUM 110 MM 100M BLACK
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 10,11 zł (-5%) |
| od 20 szt. | 11,77 zł |
| od 30 szt. | 10,47 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet papierowych i kartonowych wszystkich rodzajów do druku informacji tekstowych, kodów kreskowych oraz małych czcionek i grafik. Właściwości i struktura taśmy umożliwia uzyskanie 100% krycia przy minimalnej temperaturze głowicy, co chroni przed nadmiernym tarciem wydłużając żywotność głowicy.
Wzmocniony wosk charakteryzuje się większą odpornością na rozmazywanie i ścieranie.
Długość: 100 m Szerokość: 110 mm, gilza 1/2″, OUT. Temperatura topnienia 73 C
Do drukarek:
TOSHIBA serii B-EV4T, Eltron TLP-2242, TLP-2642, TLP-2742, TLP-2844 , TLP-3642, TLP-3742, RJS TTP-142, Sato CT400, CT410, CX200TT, CX208, CX212, CT408i, CT412i, CT424i, Zebra TLP 2844, GK420T, GX420T, GX430T, TLP-2742, TLP-3742, T402, T450, Tomcat, TLP-2844, TLP-2844z, TLP-3824, TLP-3842, Godex G300 G330.
(zamiennik taśm BEV10110AW3, 02300GS11007, 02300GS08407, 12SCT4302, 12SCT4303)
| Numer Produktu (P/N) | BEV10110102 |
|---|---|
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 110 mm |
| Długość | 100 m |
| średnica gilzy: | 0.5 cala - 12.7 mm |
| rodzaj taśmy: | woskowa Premium |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.