TAśMA (FOLIA) TERMOTRANSFEROWA WOSKOWA PREMIUM 110 MM 300M BLACK
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 24,70 zł (-5%) |
| od 20 szt. | 28,54 zł |
| od 30 szt. | 25,83 zł |
Przeznaczone do zadruku etykiet papierowych i kartonowych wszystkich rodzajów do druku informacji tekstowych, kodów kreskowych oraz małych czcionek i grafik. Właściwości i struktura taśmy umożliwia uzyskanie 100% krycia przy minimalnej temperaturze głowicy, co chroni przed nadmiernym tarciem wydłużając żywotność głowicy.
Wzmocniony wosk charakteryzuje się większą odpornością na rozmazywanie i ścieranie.
Długość: 300 m Szerokość: 110 mm, gilza 1″, OUT. Temperatura topnienia 73 C
Do drukarek TOSHIBA serii B-443 i B-SV4T, ZEBRA 110XilllPlus, 110Xi4, 105SL, Z4000, 2746e, S600, 140XilllPlus, 140Xi4, R4MPlus, S4M, Z4MPlus, ZM400, Z4M, 170XilllPlus, R170Xi, 170Xi4, ZM600, Z6MPlus, 170PAX3, 170PAX4, Z4000, Z6000, 220XiIIIPlus, 220Xi4, Printronix T4204, T5204, T5206, T5304, T5306, T4M, SL4M, SL5204, SL5206, SL5304 & SL5306 , GODEX EZ2250i, G500, RT700, RT730, AVERY AP 5.4, AP 4.4, AP 7t, Citizen CLP-621, CLP-2001, CLP-6001, CLP-6002, CLP-6401, CLP-4081, CLP-4081R, CLP-4121, CLP-7001, CLP-7002, CLP-7201e, CLP-7202e, CLP-7401, CLP-8301, SATO CL4NX, CL6NX, CAB A4+, A6+, TSC TTP 2410M, TTP 346M, TTP 246M Plus, TTP 344M Plus, TTP 246M Pro, TTP 644M, TTP 244, TTP 245, TTP 342, TTP 343, TTP 247, TTP 342, TTP 345, Bixolon SLP-T400 / T400E, SLP-T403 / T403E, SLP-D400 / D400E, SLP-D403 / D403E
(zamiennik taśm CFB102300ZE, 02000BK11030, 02000GT11030, FRD11025, Sony 17152479 i W90110BOS)
| Numer Produktu (P/N) | B4430110102 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 110 mm |
| Długość | 300 m |
| średnica gilzy: | 1 cal - 25.4 mm |
| rodzaj taśmy: | woskowa Premium |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.