TAśMA TERMOTRANSFEROWA WOSKOWO-żYWICZNA 40 MM 240M BLACK – TOSHIBA
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 19,61 zł (-5%) |
| od 30 szt. | 24,11 zł |
Taśma uniwersalna z dodatkiem żywicy, do druku na papierach powlekanych i niepowlekanych, a także wielu matowych syntetykach. Nadruk taką kalką jest trwały, ale średnio odporny na ścieranie.Pasuje do:Toshiba B-443, B-SV4T, ZEBRA S4M, ZM400, ZM600, 105SL, S600, Z4Mplus, Z6Mplus, 2746e, 2684, 110XilllPlus, 140XilllPlus, 170XilllPlus, 220XilllPlus, CITIZEN CLP-621, CLP-631, SATO CL408e, AVERY AP 4.4, Printronix T4M, Eltron TLP 2046 i inne
Długość: 240 mSzerokość: 40 mm
| Numer Produktu (P/N) | B4424040AG2 |
|---|---|
| Producent | Toshiba |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 40 mm |
| Długość | 240 m |
| średnica gilzy: | 1 cal - 25.4 mm |
| rodzaj taśmy: | woskowo-zywiczna |
| kierunek nawinięcia: | Barwiaca na zewnatrz - Face-out |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.