ETYKIETA PęTLOWA L1 33 X 250 MM (150SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 88,66 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu. Wersja z oddzieralną końcówką.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/” target=”_blank”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3053-25 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 33 mm |
| Długość | 250 mm |
| Obwód pętli | 6,1 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 6 |
| Ilość etykiet w kartonie | 150 |
| cena jednej etykiety | 0,53 zł |
| Materiał | Polimer (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.