ETYKIETA PęTLOWA TT 17 X 200 MM – ROLKA 5000
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 389,54 zł |
| od 5 szt. | 316,66 zł (-5%) |
| od 10 szt. | 369,00 zł |
Etykiety w rolkach na gilzie 3″, przeznaczone do zadruku na drukarkach termotransferowych przemysłowych, w których fotokomórka – czujnik odstępu etykiet nie może być umieszczony na stałe, powinien być przesuwny, tak by go umieścić w odpowiednim miejscu. Aby wydruk był trwały należy używać taśm/folii żywicznych.
W sterowniku drukarki należy ustawić najniższą prędkość oraz w typie nośnika wybrać etykiety z czarnym znacznikiem i czujnik ustawić na kółko, ewentualnie można wybrać papier ciągły (continous) i długość 189mm.
| Numer Produktu (P/N) | Pp17x200-5000 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 17 mm |
| Długość | 200 mm |
| Obwód pętli | 5 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 5000 |
| cena jednej etykiety | 0,06 zł |
| Materiał | PP 150 (um) |
| Typ zadruku | Termotransferowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.