ETYKIETA PęTLOWA L2 25 X 210 MM BEZ KOńCóWKI (2000SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 611,31 zł |
| od 5 szt. | 765,05 zł (-5%) |
Ekonomiczna etykieta do laserowego zadruku kolorowego, trwałość 1-2 miesiące. Wersja z dwoma rozmiarami pętli.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 4018 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 40 mm |
| Długość | 278 mm |
| Obwód pętli | 6,1/9,4 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 5 |
| Ilość etykiet w kartonie | 1250 |
| cena jednej etykiety | 0,49 zł |
| Materiał | Poliester 125 (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
| Waga kartonu | 2,15 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.