ETYKIETA PęTLOWA L1 20 X 210 MM BEZ KOńCóWKI (2500SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 710,94 zł |
| od 5 szt. | 713,55 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu.
Rodzaje materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3096 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 20 mm |
| Długość | 210 mm |
| Obwód pętli | 7,2 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 10 |
| Ilość etykiet w kartonie | 2500 |
| cena jednej etykiety | 0,25 zł |
| Materiał | Polimer 280 (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
| Waga kartonu | 2,57 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.