ETYKIETA SAMOPRZYLEPNA 199,6 X 143,5 MM, A5 (500 SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 1 188,18 zł |
| od 5 szt. | 1 081,07 zł (-5%) |
| od 10 szt. | 1 131,60 zł |
Odporne na warunki atmosferyczne, słońce, rozdarcia, trwałe, nie wchodzą w reakcję z wodą, olejem i brudem. Zmywalne wodą, benzyną, alkoholem. Idealne na zewnątrz: na tabliczki informacyjne, do oznaczania budynków, okien, jako znaki informacyjne i ostrzegawcze, tabliczki znamionowe, do zastosowań w produkcji i magazynach, ekstremalnie mocno przylegające.
| Numer Produktu (P/N) | 3032 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 199,6 mm |
| Długość | 143,5 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 2 |
| Ilość etykiet w kartonie | 500 |
| cena jednej etykiety | 1.95 zł zł |
| Materiał | Polimer 190 (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
| Waga kartonu | 4,12 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.