Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 210 x 148 mm (50szt)
153,74 zł brutto
124,99 zł netto
P/N: 4683 ETYKIETA PęTLOWA L1 20 X 250 MM (250SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 88,66 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu. Wersja z oddzieralną końcówką.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3054-25 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 20 mm |
| Długość | 250 mm |
| Obwód pętli | 5,5 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 10 |
| Ilość etykiet w kartonie | 250 |
| cena jednej etykiety | 0,32 zł |
| Materiał | Polimer (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.