ETYKIETA PęTLOWA TT 46 X 310 MM – ROLKA 5000
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 0,00 zł (-5%) |
| Numer Produktu (P/N) | Pp46-5000 |
|---|---|
| Producent | OnlineB |
| Jednostka miary | rolka |
| Szerokość | 46 mm |
| Długość | 310 mm |
| Obwód pętli | 11 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 5000 |
| Materiał | PP 150 (um) |
| Typ zadruku | Termotransferowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.