Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 70 x 37 mm (600szt)
153,53 zł brutto
124,82 zł netto
P/N: 4685 ETYKIETA PREZENTACYJNA L1-250 A5 148 X 210 MM – 250SZT.
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 654,36 zł |
| od 5 szt. | 628,89 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku. Wykonane ze sztywniejszego materiału
| Numer Produktu (P/N) | 3511 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 148 mm |
| Długość | 210 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 1 |
| Ilość etykiet w kartonie | 250 |
| cena jednej etykiety | 2.32 zł |
| Materiał | Polimer (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
| Waga kartonu | 2,80 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.