Etykieta pętlowa L1 38 x 250 mm bez końcówki (1250szt.)
1 093,42 zł brutto
888,96 zł netto
P/N: 3031 ETYKIETA PęTLOWA L1 25 X 250 MM (2000SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 928,65 zł |
| od 5 szt. | 844,51 zł (-5%) |
Najwyższej jakości etykiety o wyraźnych i trwałych kolorach zadruku, miękkie i łatwe w oddzielaniu. Wersja z oddzieralną końcówką.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 3027 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 25 mm |
| Długość | 250 mm |
| Obwód pętli | 5,9 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 8 |
| Ilość etykiet w kartonie | 2000 |
| cena jednej etykiety | 0,36 zł |
| Materiał | Polimer 280 (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
| Waga kartonu | 3,06 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.