Etykieta samoprzylepna TT 50,8 x 50,8 mm - rolka 2000
81,18 zł brutto
66,00 zł netto
P/N: PP50,8x50,8/2-2 ETYKIETA PęTLOWA L2 19 X 250 MM (2500SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 659,28 zł |
| od 5 szt. | 685,40 zł (-5%) |
Ekonomiczna etykieta do laserowego zadruku kolorowego, trwałość 1-2 miesiące.
Opis materiałów: <a href="http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/”>http://Floralabels.pl/rodzaje-materialow/
| Numer Produktu (P/N) | 4002 |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | karton |
| Szerokość | 19 mm |
| Długość | 250 mm |
| Obwód pętli | 5,4 cm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 10 |
| Ilość etykiet w kartonie | 2500 |
| cena jednej etykiety | 0,22 zł |
| Materiał | Poliester 125 (um) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | dwustronnie OKI |
| Waga kartonu | 1,95 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.