Etykiety samoprzylepne przezroczyste matowe 52,5 x 29,7 mm (1000szt)
153,53 zł brutto
124,82 zł netto
P/N: 4684 ETYKIETA SAMOPRZYLEPNA 85 X 54 MM (ROZMIAR KARTY MAGNET. 10 SZT.)
| Ilość | Cena jedn. |
|---|---|
| od 5 szt. | 6,49 zł (-5%) |
| od 100 szt. | 7,42 zł |
| od 250 szt. | 7,04 zł |
Nalepka na karty magnetyczne do identyfikatorów. Wyjątkowo trwała, nieścieralny zadruk, odporny na wodę, rozpuszczalniki.
W naszej ofercie znajduję się także same karty plastikowe, smycze, holdery i klipsy.
| Numer Produktu (P/N) | 3057K |
|---|---|
| Producent | Floralabels |
| Jednostka miary | arkusz |
| Szerokość | 85 mm |
| Długość | 54 mm |
| Ilość etykiet na arkuszu | 10 |
| Ilość etykiet w kartonie | 2500 |
| cena jednej etykiety | 0.44 zł |
| Materiał | Polimer 190 (µm) |
| Typ zadruku | Laserowy |
| Sposób zadruku | jednostronny |
| Waga kartonu | 4.12 kg |
Uruchomiliśmy nowszą platformę sklepową. Ze względów bezpieczeństwa prosimy wszystkich dotychczasowych klientów o zresetowanie hasła przed pierwszym logowaniem.
Aby to zrobić, przejdź do strony Moje konto i kliknij „Nie pamiętasz hasła?", albo skorzystaj z poniższego przycisku.