Jakie rozwiązanie wybrać ?

Jakie rozwiązanie wybrać ?

Etykiety szkółkarskie – niezależnie od tego czy są to etykiety kolorowe czy czarno-białe zadrukowywane w drukarkach – zawsze podnoszą prestiż gotowego produktu i uwiarygadniają go w oczach potencjalnych klientów oraz budują markę sprzedawcy.

W oparciu o analizę potrzeb dostarczamy zestawy służące znakowaniu roślin zarówno na dużą skalę jak i dla niewielkich producentów i punktów sprzedaży. Możliwość samodzielnego doboru treści zawartych na etykietach daje bardzo dużą elastyczność w znakowaniu produktów.
Specjaliści od reklamy dobrze wiedzą, że kolorowe opakowania i etykiety są tym, co najbardziej kusi klientów i na długo pozostaje w ich pamięci.
Atrakcyjnie przygotowane etykiety zawierające zdjęcia i wskazówki dotyczące uprawy są w stanie zapewnić rynkowe powodzenie każdego produktu bez względu na jego wartość, lecz właśnie jego jednostkowa wartość determinuje sposób oznakowania i prezentacji. 
Dzięki dziesięcioletniej współpracy ze szkółkami i centrami ogrodniczymi oraz ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży informatycznej i prowadzeniu własnego serwisu sprzętu drukującego, potrafimy dostosować optymalne rozwiązania w zależności od specyfiki producenta lub sprzedawcy roślin pod względem ceny, kosztów eksploatacji i wytrzymałości sprzętu oraz trwałości i jakości druku.
Niezastąpione do oznaczeń produkcyjnych oraz tanich roślin takich jak małe byliny są drukarki termotransferowe, które oferujemy w kilku wariantach z różnym oprogramowaniem użytkowym. 
Oddzielnym zagadnieniem jest dobór odpowiednich etykiet kolorowych ze zdjęciem i opisem. Oprócz bezpośredniego wpływu na pozytywny odbiór produktu przez klienta należy zwrócić uwagę na kilka kwestii: 
1. etykieta kolorowa pokazująca roślinę w jej najładniejszej fazie rozwoju pozwala na wielokrotne przedłużenie okresu sprzedaży;
2. klienci nie muszą pytać sprzedawców o podstawowe informacje o roślinach;
3. wartościowa merytorycznie etykieta nie jest wyrzucana przez klientów po zakupie rośliny lecz jeszcze długo stanowi reklamę miejsca sprzedaży - klienci wg badań chętniej wracają i polecają ten punkt znajomym;
4. odpowiednie oznaczenie na etykietach (np. przez kody kreskowe lub piktogramy) ogranicza straty wynikające z błędów przy kasie;
5. właściwy dobór rodzaju i sposobu montażu etykiet zabezpiecza je przed „znikaniem” lub podmianą. 

W zależności od potrzebnej ilości etykiet do poszczególnych roślin, zakładanego okresu trwałości oraz dopuszczalnego okresu oczekiwania polecamy etykiety polimerowe zadrukowane pod indywidualne zamówienie, puste do wydruku na specjalnie dostosowanych drukarkach OKI lub poliestrowe o niższej odporności na warunki atmosferyczne. Należy zaznaczyć, że jedynymi etykietami oficjalnie dopuszczonymi przez firmę OKI do używania w ich 2 modelach drukarek są materiały L1 firmy Floralabels, a wszystkie tańsze odpowiedniki nie gwarantują porównywalnej trwałości wydruku i ze względu na możliwość zacięć lub nawet uszkodzenia drukarki, używa się ich na własne ryzyko. (Pod  linkiem   znajduje się list aprobujący etykiety L1 firmy Floralabels do stosowania w drukarkach OKI)
Biorąc pod uwagę powyższe aspekty zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania z naszym pracownikiem, który zaprezentuje różne rozwiązania (drukarki, oprogramowanie i próbne wydruki) w siedzibie naszej firmy lub u Państwa.


Data publikacji niedziela, 13 marca 2016.


Powrót

Komentarze:    
Aby dodać komentarz należy się zalogować!
Brak komentarzy (0)
Dodaj komentarz